O nas

Dlaczego warto nam zaufać?

O firmie

DiggiBox stworzony został przez Columb Technologies S.A., wrocławską spółkę fintech  o kapitale zakładowym 2.266.300 zł. Jedną z naszych głównych działalności jest tworzenie rozwiązań ułatwiających życie przedsiębiorcom oraz biurom rachunkowym i księgowym. Zajmujemy się automatyzacją księgowania dokumentów, zamianą faktur z postaci papierowej na elektroniczną, integracją różnych systemów od – księgowych przez handlowe aż do bankowości elektronicznej. Tworzymy także indywidualne rozwiązania Business Intelligence dla dużych firm.

Doświadczenia

Od 2011 roku pod marką Taxxo tworzymy platformę software as a service z nowoczesnymi narzędziami internetowymi dla firm (e-faktura, e-dokumenty, e-biuro rachunkowe, e-cash flow, e-projekty, e-analizy finansowe) oraz biur rachunkowych. Jednocześnie pod marką Taxxo budujemy ogólnopolską sieć partnerskich biur rachunkowych, które zapewniają nowoczesną obsługę firm i zupełnie nową jakość usług księgowych w Polsce. Rozwiązanie DiggiBox powstało na bazie naszych doświadczeń w Taxxo i jest dedykowane wszystkim firmom, niezależnie czy są obsługiwane przez biura rachunkowe czy posiadają włąsną księgowość. Zobacz więcej na www.taxxo.pl

Nagrody

Taxxo wygrało polską edycję prestiżowego konkursu Eurecan European Venture Contest 2010, organizowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych i reprezentowało Polskę w finałach międzynarodowych. Otrzymało również tytuł “Jakość Roku 2009” w kategorii Innowacja oraz nominację do tytułu “Jakość Roku Srebro 2010”. W roku 2012 zostaliśmy uhonorowani tytułem Lider Rynku, w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą we współpracy z regionalnymi izbami gospodarczymi.

Klienci

Naszemu doświadczeniu zaufało już ponad 15.000 klientów – od bardzo małych jednoosobowych firm, przez różnej wielkości biura rachunkowe aż do dużych korporacji i banków. Staramy się zrozumieć naszych klientów i rozwiązywać ich realne problemy. Korzystamy z 10 lat doświadczeń w obsłudze średnich i dużych firm w zakresie doradztwa i rozwiązań informatycznych dla zarządów – controllingu, raportowania i analiz.

Zarząd

Małgorzata Latuszek

CEO

Paweł Sieniawski

CTO